Entlebuch, salašnický pes, štěňata, chovatelská stanice, z Lesní zahrady, Barnie, Aisha, Stoklasa, Stoklasová, Stoklasovi

O pohár Sendy. Třinec, 19.-20.8.2023

Příjemný víkend jsme strávili v Třinci, kde se konaly v sobotu treibballové závody O pohár Sendy a v neděli zkoušky. Cesta do Milanova rodného kraje byla dobrá příležitost pro setkání s kamarády z mládí, s nimiž jsme strávili nedělní odpoledne.
Na závodech závodily Aisha i Barnie ve třídě TRB 2 L. Aisha po pěkném prvním kole udělala ve druhém kole chybu a skončila druhá. Barnie občas sledovala více paničku s kamerou stojící na neobvyklém místě než pokyny psovoda a skončila na čtvrtém místě. Nedělní zkoušky (Aisha ve třídě TRB 3 L a Barnie ve třídě TRB 2 L) složily obě holky úspěšně. Závody i zkoušky byly komorní, takže na všechno, včetně povídání o budoucnosti našeho treibballu, bylo dost času, a program bylo možné přizpůsobit horkému počasí. Areál byl moc pěkný, atmosféra příjemná, ubytování v doporučeném penzionu Tyra se líbilo nám i psům, moc děkujeme organizátorům a všem pomocníkům a rádi přijedeme znovu.


Foto a video: Milan a Bohdana Stoklasovi
© Stoklasovi, 2012