Místo konání:
Radíkov u Jindřichova Hradce - viz mapa

Stručný popis akce:
Víkendové pobytové soustředění pro začátečníky i pokročilé zakončené závody (TRB1 – TRB3 pro kategorie Small i Large, Z-FUN, treibballové hry)

Hrubý harmonogram:
Pátek: Po 17. hodině příjezd, seznámení s areálem, ubytování, večer teorie treibballu.
Sobota: Dopolední a odpolední blok výcviku v malých skupinkách podle stupně pokročilosti od začátečníků po závodníky. V případě příznivého počasí watertreibball, večer teoretický blok.
Neděle: Závod a zakončení akce. Nezávodící psovodi mají možnost samostatného tréninku.
Podrobnější informace budou postupně doplněny na stránce Program

Ubytování:
Čtyřlůžkové nevytápěné chatky s elektřinou bez lůžkovin, sociální zařízení s teplou vodou, pitná voda. Parkování u chatek. V případě příznivého počasí možnost koupání v blízkosti areálu. Plánujeme táborák – nezapomeňte křesílka k ohni a uzeniny na opékání. Psi jsou ubytováni v chatkách (prosíme přehoz přes matrace a pro „ničitele“ klec). V okolí neomezené vycházky v nedotčené přírodě České Kanady, pro „lovce“ nezapomeňte Flexi vodítko.

Stravování:
Vlastní. K dispozici je kuchyně s kuchyňskými potřebami, kompletním nádobím a lednicí.

Ceny:
Ubytování: chatka: 400 Kč (cena za 4 lůžkovou chatku. Cena je fixní za celý víkend bez ohledu na příjezd/odjezd. Chatku je možné sdílet po předchozí domluvě, případně označit ochotu sdílení v přihlášce), vlastní stan: 150 Kč/2 noci.
Trénink s instruktorem: 250 Kč za psa (malé skupinky rozdělené podle pokročilosti). Diváci zdarma.
Závody (včetně her): 300 Kč 1. pes - nečlen TRB klubu, 250 Kč 1. pes - člen TRB klubu, 250 Kč 2. a další pes - nečlen TRB klubu, 200 Kč     2. a další pes - člen TRB klubu. Je možné se zúčastnit pouze her za jednotnou částku 50 Kč. Diváci zdarma. Platby jsou nevratné, je ale možné je převést na náhradníka.

Přihlášení:
Je možné se přihlásit na všechny akce, i na jednotlivé akce samostatně. Výcvik i závody budou začínat od 10.00, takže je možné přijet     i na jeden den bez ubytování. Výsledky jarních a podzimních závodů se budou sčítat a vítězové obou kol v kategoriích TRB 1-3 L,S získají titul Šampion TRB 2016. Jarní i podzimní závody budou vyhodnoceny také samostatně. Pro přihlášení vyplňte Přihlášku, v níž zatrhněte pouze akce, jichž se hodláte zúčastnit. Pokud budete chatku s někým sdílet, domluvte se, kdo uvede žádost o ubytování, v případě, že účastníky akce neznáte, uveďte zájem o sdílení chatky. Po vyplnění Přihlášky obdržíte pokyny pro zaplacení s uvedením celkové částky   i čísla účtu pro její zaslání. Až po uhrazení částky Vám bude rezervováno ubytování, místo v kursu i na závodech. Chatek je velmi omezené množství (celkem 8), je třeba se přihlásit včas. Počet účastníků kursu je omezen na 20 cvičících týmů. Počet účastníků závodů je omezen na 30 závodících týmů.

Veterinární a další podmínky:
Platné očkování doložené očkovacím průkazem, psi prostí infekčních chorob a parazitů. Doporučujeme obojek nebo jiné opatření proti klíšťatům.
Háravé feny se nemohou účastnit pobytového soustředění. Závodů se mohou zúčastnit se souhlasem pořadatele. V soutěžních kategoricíh i v přípravné kategorii startují vždy jako poslední - po všech ostatních soutěžících ve všech závodních i přípravné kategorii.    U TRB her určí podmínky pro účast hárajících fen pořadatel závodu podle charakteru jednotlivých her.

Výkonnostní knížky
Startující na závodech předají při prezentaci Výkonnostní knížku TRB klubu, pokud si přejí zapsat výsledky závodů. Výkonnostní knížku lze získat po vyplnění Žádosti.

Výcvikové a další pomůcky:
Dostatek pamlsků a motivačních hraček, targety (pokud používáte), na trénink vlastní gymball (gymbally) - v areálu bude k dispozici kompresor na nafouknutí. Pevné vodítko a obojek nebo postroj, pro nepřizpůsobivé pejsky náhubek. Je zakázáno používání ostnatých   a elektronických obojků.

Škody:
Každý psovod ručí za škody způsobené jeho psem.

© Stoklasovi, 2012