Entlebuch, salašnický pes, štěňata, chovatelská stanice, z Lesní zahrady, Barnie, Aisha, Stoklasa, Stoklasová, Stoklasovi

Souhrn výsledků a získaných titulů:
Interchampion, Český šampion, Český veterán šampion
BOV-2x, BOB-5x, BOS, CACIB-4x, Res. CACIB-1x, NV, CAC-9x, Res. CAC-4x, Best Puppy


Aisha z Lesní zahrady získala titul Český veterán šampion (31.5.2022)
Speciální výstava KŠSP, Zárybničná Lhota - Knížecí rybník, 22.5.2022

Aisha soutěžila ve třídě veteránů. Potřebovala získat ve třídě veteránů poslední hodnocení V1, aby splnila podmínky pro udělení titulu Český veterán šampion, což se povedlo. Rozhodčí velmi chválila její vzhled i temperament.
Mezinárodní výstava psů INTERDOG BOHEMIA, Mladá Boleslav, 29.8.2021

Aisha soutěžila ve třídě veteránů a získala hodnocení V1 a tituly BOV a BOB. Zahraniční rozhodčí velmi chválila její nasvalenou postavu, předvedení v pohybu i celkovou kondici.
Česká národní výstava psů, Mladá Boleslav, 18.7.2021

Aisha prvně soutěžila ve třídě veteránů a získala hodnocení V1 a titul BOV.
Speciální výstava KŠSP, Zárybničná Lhota - Knížecí rybník, 12.5.2018

Aisha byla druhá ve třídě vítězů a získala velmi pěkné hodnocení a titul Res.Cac. Výstavy se zúčastnili i tři z jejích potomků. Nejlépe si vedl pejsek Barney, který se v silně obsazené otevřené třídě umístil s hodnocením V3 na 3. místě. Bella, která v minulém roce ve fenách celou klubovou výstavu vyhrála, bohužel hodně přibrala, což se promítlo do hodnocení – tentokrát pouze VD. Pro Bernie byla klubová výstava premiérou, ale protože nechtěla ukázat zuby, nebyla posouzena.
Mezinárodní výstava CACIB Bled, Slovinsko, 24.- 25.6.2017

Aisha soutěžila ve třídě šampionů. Oba dny získala hodnocení V1, CAC, CACIB a BOB a splnila podmínky pro udělení titulu Mezinárodní šampion krásy. Výstavu jsme spojili s velmi příjemnou dovolenou v Julských Alpách a krátkým pobytem u moře.


Speciální výstava KŠSP, Zárybničná Lhota - Knížecí rybník, 27.5.2017

Aisha soutěžila ve třídě vítězů a získala hodnocení V4 a velmi pěkný posudek. Na výstavě si výborně vedli i její potomci. Kromě jedné fenky se zde sešel celý vrh B. Všichni jeho zástupci získali hezké posudky a dva z nich se umístili v silně obsazené třídě mladých (8 psů a 10 fen) na medailových pozicích. Barney z Lesní zahrady se umístil s hodnocením V3 na 3. místě a Bella z Lesní zahrady s hodnocením V1 na 1. místě a s hodnocením CAJC, BOJ, BOS byla nejlepší ze všech 29 zúčastněných fen.Mezinárodní výstava psů, České Budějovice, 9.10.2016

Aisha soutěžila ve třídě otevřené a získala hodnocení Výborná 1 a titul CAC.
Byl jí oficiálně udělen titul Český šampion.
Moravskoslezská národní výstava psů, Brno, 25.9.2016

Aisha soutěžila ve třídě otevřené a získala hodnocení Výborná 1 a titul CAC, čímž splnila podmínky pro udělení titulu Český šampion.
Speciální klubová výstava švýcarských salašnických psů, Jedovnice, 17.9.2016

Aisha soutěžila ve třídě otevřené a v silné konkurenci 7 fen získala hodnocení Výborná 4. Společně se svým otcem a sourozenci vyhrála soutěž o nejlepší potomstvo. Její syn Barney z Lesní zahrady vyhrál ve třídě dorostu (hodnocení VN1) a následující den na svodu mladých se komisi velmi líbil a dostal krásné hodnocení.
INTERDOG BOHEMIA, Mladá Boleslav, 14.8.2016

Aisha soutěžila ve třídě otevřené. Získala hodnocení Výborná 1, CAC a Res. CACIB
Česká národní výstava psů, Mladá Boleslav, 17.7.2016

Aisha soutěžila ve třídě otevřené. Pět měsíců po narození štěňat získala hodnocení Výborná 1 a CAC.
Mezinárodní výstava, Prague Dog Expo, Praha, 31.10.2015

Aisha získala v silně obsazené otevřené třídě hodnocení V2 a Res.CAC


Bonitace KŠSP, Mladá Boleslav, 17.10.2015

Aisha prošla 17.10.2015 v Mladé Boleslavi úspěšně bonitací.


Mezinárodní výstava psů, České Budějovice, 11.10.2015

Aisha získala hodnocení a ocenění V1, CAC, CACIB a BOS. Rodiče (Barnie Sweape a Auksis Interpola) tentokrát nesoutěžili a jen drželi tlapky. Po výstavě se celá rodinka společně s Harrym (Harry vom Saarnberg) náležitě vydováděla ve spadaném listí a všichni si zašli i do kina :-)


Klubová výstava švýcarských salašnických psů, Jedovnice, 12.9.2015

Na letošní klubové výstavě byla mimořádně vysoká účast ve všech třídách. V otevřené třídě, kde soutěžila Aisha, se představilo celkem 6 fen. Aisha získala krásné druhé místo a ocenění Res.CAC. Její matka Barnie Sweape získala druhé místo mezi pěti účastnicemi ve třídě vítězů. Na výstavě se Aisha potkala i se svým otcem Auksisem, který získal v čestné třídě ocenění V1 a také první místo v soutěži o nejlepší potomstvo.


Česká národní výstava psů, Mladá Boleslav, 19.7.2015

Aisha soutěžila ve třídě otevřené. Umístila se na druhém místě a získala hodnocení Výborná a Res.CAC.


Národní a mezinárodní výstava, Veľká Ida, Slovensko, 4. a 5. 7.2015

Výstava se konala v příjemném prostředí zámeckého parku, které všichni účastníci s ohledem na extrémní vedra velmi ocenili. Aisha získala na národní výstavě hodnocení a ocenění V1, CAC, Národní vítěz Slovenska a BOB a následující den na mezinárodní výstavě hodnocení a ocenění V1, CAC, CACIB a BOB.


Mezinárodní výstava, DUO CACIB BRNO, Brno, 7.2.2015

Aisha získala ve třídě otevřené hodnocení Výborná a umístila se na druhém místě.


Mezinárodní výstava, Prague Expo Dog, Praha, 2.11.2014

Aisha získala v silně obsazené mezitřídě hodnocení Výborná a umístila se na třetím místě.


Svod mladých, Knížecí rybník - Zárybničná Lhota, 22.9.2013

Na svod mladých se z našeho vrhu A dostavily Aila a Aisha (ostatní štěňátka plánují návštěvu svodu v Rožnově, kam to mají blíže) a obě dostaly velmi pěkné hodnocení.


Mezinárodní výstava, DUO CACIB BLED, Slovinsko, 15.-16.6.2013

Mezinárodní výstavu DUO CACIB Bled 2013 jsme zkombinovali s dovolenou na Bledu a v Julských Alpách. Čtyřměsíční Aisha si zde odbyla svoji výstavní premiéru. Oba dny se chovala ve výstavním kruhu vzorně a získala dvakrát hodnocení velmi nadějná a Best Puppy.
© Stoklasovi, 2012